KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12476045
nr 1247 6045
Anders Radhe
(1940-2006), Sverige
Blandteknik, Oidentifierad konstnär. Signerad Radhe. Motivet: 32x21
Anders Radhe, svensk bildkonstnär född 1940, död 2006.
Utrop:
400 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:06:54